Tulekindel madrats ja voodipesu

Tihtipeale saavad tulekahjud alguse, kas hooletust suitsetamisest või laua pealt ümber kukkunud küünlast. Tulekahju on võimalik küll avastada, levikut takistada ja kustutada, kuid veelgi efektiivsem on tulekahju ennetada. Üheks võimaluseks tulekahjude ennetamisel ja leviku tõkestamisel on raskesti süttivate materjalide kasutamine.

Tavaline madrats, tekk ja padi on üsna head põlevmaterjalid, mis süttivad kiirelt ning  tagajärjed võivad olla kriitilised. Spetsiaalsed mitte- või raskesti süttivad voodimaterjalid tagavad tulekahju aeglase arengu, tänu millele on kahjud tunduvalt väiksemad kui mitte olematud. Päästeamet soovitab tulekindlaid madratseid ning voodipesu kasutada just suurema riskiga elupindadel (sotsiaalelupinnad, psühhiaatrihaiglad ning hooldekodud jne)*.

*Tuleohutuse tagamine sotsiaalelupindadel ja sotsiaalselt vähekindlustatud leibkondades. Päästeamet 2015

Raskestipõlev madrats Magma

Magma1 Magma2

Järveni raskestipõlev madrats Magma on välja töötatud keskkonda, kuhu  on  rakendatud rangemad tuleohutusnõuded nagu näiteks psühhiaatriahaiglad, kinnipidamisasutused ja ravikeskused jne. Magma raskestipõlev madrats on testitud üldtunnustatud pehme mööbli katsestandardite NT-Fire032 ja BS6807:2006 kohaselt ja vastab Rootsi haiglavoodite standardile SS 876 00 10  ning Briti standardi BS7177:2008 kategooriale(haiglad, hotellid, hooldekodud jms). Magma madrats muudab (töö)keskkonna ohutumaks, nii  töötajale kui ka kasutajale. Madrats on keskkonnasõbralik ning  mugav.

Tulekindel madrats ja tulekindel padi

Arest1 Arest2

Järveni tulekindel madrats ja padi on mõeldud eriti rangete tuleohutusnõuetega sätestatud ruumidesse  nagu arestimaja, võõrutuskliinikud, psühhiaatriaüksused jne. Tooted vastavad kõikidele maailma tuleohutuse standarditele. Neid  on lihtne puhastada ning desinfitseerida. Nii madrats kui ka  padi taluvad kõrgeid temperatuure, on erakordselt vastupidavad ning vedelikukindlad. Tooted saadaval erinevates suurustes.

Raskestipõlev kattemadrats

Kattemadr

Järveni raskestipõlev kattemadrats on mõeldud karmimate tuleohutusnõuetega vajaminevatesse  ruumidesse. Kattemadrats on suurepärane täiendus Magma madratsile, mis suurendab mugavust, kuid samal ajal ei vähenda tuleohutust.

Raskestipõlev voodipesu

Pesu

  1. Padjapüür
  2. Padi
  3. Tepitud tekk
  4. Tekk
  5. Voodilina
  6. Tekilina

Järveni raskestipõlev tekstiil on toodetud eriti keeruliste ja kõrge riskiga objektidele (kinnipidamisasutused, psühhiaatriahaiglad, vanglad  jne). Saadaval erinevad toonid ja suurused.

Küsi pakkumist või täiendavat infot: tel 6506191, e-post: info@tonditk.ee või täida allolev kontaktivorm.